17 Gru 2012

Gmina uruchomiła system rejestracji SMS. Zapraszamy do korzystania! 

Dzięki rejestracji w systemie mieszkańcy Zawidowa będą otrzymywać informacje z Urzędu Miejskiego na telefon komórkowy. Wystarczy jeden sms by na bieżąco być powiadamianym o gwałtownych zmianach pogodowych lub zagrożeniach powodziowych.

Co więcej na telefon komórkowy wysyłane będą także wiadomości związane z ważnymi wydarzeniami na terenie Miasta, jak np. nadchodzące imprezy, bezpłatne badania czy inne akcje organizowane dla mieszkańców.

Jeśli chcesz dołączyć do usługi aby otrzymywać :

  • ostrzeżenia i zawiadomienia o awariach
  • komunikaty o zagrożeniach,  utrudnieniach  w ruchu drogowym
  • zapowiedzi wydarzeń kulturalnych i sportowych
  • oraz inne informacje miejskie   

Wyślij krótką informację tekstową (sms) o treści :

+ MIASTO

na numer

664 079 250


(opłata za wysłanie wiadomości SMS jest zgodna z Twoim planem taryfowym, koszt standardowej wiadomości SMS u swojego operatora)

Każdy kto pod wskazany numer wyśle SMS-a  o wybranej treści +MIASTO otrzyma potwierdzenie przyjęcia przez system i będzie otrzymywał informacje do chwili rezygnacji z usługi. Aby z niej zrezygnować należy ponownie wysłać SMS-a, pod ten sam numer, o treści  -MIASTO.   


Poleć ten artykuł na portalu społecznościowym

euslugi baner

program pos banner ogolny 750x200

Organizacje, miasta i stowarzyszenia partnerskie

                      zgzz2   

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!